.

12 13 90 For Sale.

Gjeni shtëpi private në shitje në Qarku Vlorë në Indomio. .

40 m².

al - Faqa dedikuar pronave ne Shqiperi.

. 1000 m²; Vlorë 9 May 14:14. Land / Land Toke + Ndertese per shitje - Radhime, Vlore.

Hotel in Radhime, Vlore! Rradhime, Vlore Vlorë, Albania 1200 m 2.

. . .

. .

Shitet Shtepi Private - Lagjia \"Partizani\",Vlore.

Prona per Shitje ne Vlore.

Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Shtepi / Vila Okazion per muajin Shtator.

Simboli i Shitësit të Besuar. 2 m².

Prona te gjetura: 349.
115 m².
.

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1, NE ORIKUM!.

shtepia private ka nje truall siper 270 m2 dhe siperfaqe ndertimi 90 m2.

. . 43 m².

. . Add for comparison. SHITET SUPER APARTAMENT 1+1, NE ORIKUM!. 110.

Vlora New Beach Residence: Kompleksi residencial I vendosur ne vije te pare Vetem 30 m nga plazhi public i qytetit Ai konsiston ne 3 blloqe apartamentesh.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Radhime,Vlore.

110.

Gjeni pronën ideale në Vlorë - qyteti!.

al - Faqa dedikuar pronave ne Shqiperi.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri vetem 100m nga vija bregdetare.

com: Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Shqipëri !.